NASZA OFERTA

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Kontakt z nami

O FIRMIE

Gomet s.c. specjalizuje się w produkcji pasmanterii. Działamy od ponad 12 lat stale poszerzając asortyment.

Zaczynaliśmy od produkcji prostych taśm elastycznych. W miarę rozwoju firmy poszerzaliśmy ofertę o wyroby tkane i dziane, taśmy lamowe, obuwnicze, meblarskie oraz gumy koronkowe.

Obecnie posiadamy nowoczesny park maszynowy i fachową kadrę, co umożliwia nam nie tylko utrzymanie ciągłości produkcji własnej kolekcji, ale również zapewnia możliwość odtworzenia niemal każdego wzoru dostarczonego nam przez klienta, zarówno pod względem struktury jak i kolorystyki.

Współpracujemy z wieloma kontrahentami w kraju i za granicą. Naszymi mocnymi stronami jest estetyczne i kreatywne wzornictwo, doskonała i różnorodna kolorystyka oraz trwałość produktów. Wszystkie artykuły wytwarzamy z najlepszych gatunkowo surowców czego efektem są produkty najwyższej jakości.

Nieustannie staramy się sprostać wymaganiom rynku, dlatego wciąż poszerzamy i wzbogacamy nasz asortyment. Zadowolenie i zaufanie klienta jest dla nas bardzo ważne, dlatego nasza załoga jest gotowa pomóc Państwu w rozwiązywaniu tekstylnych problemów i rozwoju nowych produktów.

Gwarantujemy szybki termin realizacji zamówień, towar dostarczamy firmą spedycyjną.

NOWY PROJEKT

Firma Gomet s.c. starając się sprostać wymaganiom rynku wciąż poszerza i wzbogaca asortyment produkcji aby zwiększyć zadowolenie i zaufanie klientów. Obecnie podejmowaną inwestycją w ramach Projektu Unijnego jest zakup innowacyjnej linii technologicznej do bielenia i barwienia wyrobów pasmanteryjnych, w celu zwiększenia konkurencyjności na rynku. Dzięki unowocześnieniu produkcji, firma wprowadzi dodatkowe nowe produkty: koronki bieliźniarskie, wszywki materiałowe na bazie poliamidów, które pozwolą na dalszy rozwój firmy i zdobywanie nowych klientów. Zakupione maszyny pozwolą na profesjonalne wykonanie produktu o bardzo dobrej jakości, w krótkim czasie.

W skład nowoczesnej linii technologicznej wchodzą następujące maszyny: snowarka, krosna, kalander, maszyny pakujące oraz urządzenia do farbowania i bielenia gotowych wyrobów pasmanteryjnych. Zakup tych urządzeń pozwoli na wykonanie produktu o wskazanych parametrach i odpowiedniej jakości poprzez nadawanie jemu odpowiedniej rozciągliwości, sztywności oraz zaprasowaniu.

JESTEŚ ZDECYDOWANY?

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.
Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie,
dostosowując się do jego potrzeb.