NASZA OFERTA

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Kontakt z nami

O FIRMIE

Gomet s.c. istnieje od 1995 roku. Od początku naszej działalności wytwarzamy nasze wyroby z najlepszych gatunkowo surowców czego efektem są produkty najwyższej jakości. Naszymi mocnymi stronami jest estetyczne i kreatywne wzornictwo, doskonała i różnorodna kolorystyka oraz trwałość produktów.

Zaczynaliśmy od produkcji prostych taśm elastycznych. W miarę rozwoju firmy poszerzaliśmy ofertę o wyroby tkane i dziane, taśmy żakardowe,  obuwnicze, meblarskie i samochodowe.

Obecnie posiadamy nowoczesny park maszynowy i fachową kadrę, co umożliwia nam nie tylko utrzymanie ciągłości produkcji własnej kolekcji, ale również zapewnia możliwość odtworzenia niemal każdego wzoru dostarczonego nam przez klienta, zarówno pod względem struktury jak i kolorystyki.

Nieustannie staramy się sprostać wymaganiom rynku, dlatego wciąż poszerzamy i wzbogacamy nasz asortyment. Zadowolenie i zaufanie klienta jest dla nas bardzo ważne, dlatego nasza załoga jest gotowa pomóc Państwu w rozwiązywaniu tekstylnych problemów i rozwoju nowych produktów.

taśma bhp parciana

JESTEŚ ZDECYDOWANY?

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.
Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie,
dostosowując się do jego potrzeb.